KEVADKAMPAANIA -30%

TRENDIKAS 2024 SENTIDO KOLLEKTSIOON -30%

Köögimööbel kätte 4 nädalaga

Kampaania kestab kuni 31.05.2024

NB! Kampaania soodustus ei rakendu köögitehnikale, paigaldusele ega transporditeenusele.

Kampaania raames pakub Noblessa 30% soodustust Sentido kollektsiooni köögimööblile:

Alpivalge

Valge

Tumehall

Korall

Jade

Küsi lisa telefonil 53663090 või broneeri aeg konsultatsiooniks tallinn@noblessa.ee

Miks valida Sentido köögimööbel?

MINIMALISTLIK DISAIN

Sentido kollektsiooni minimalistlik stiil rõhutab korrapärasust, mis aitab luua ruumi, mille keskmes on lihtsus. Mööbli matt pind pakub meeldivat puudutust ning värvid on erakordsed, luues eksklusiivse ja luksusliku atmosfääri.

SÕRMEJÄLJEVASTANE KAITSE

Sentido köögimööbel pakub lisaks silmailule ka praktilist lahendust– sõrmejälje vastane kaitse muudab köögikogemuse murevabaks.

See ainulaadne kaitsekiht on loodud selleks, et säilitada teie köögi elegantsus ning vähendada puhastamise vajadust. Ükskõik, kas valmistate meisterlikku hommikusööki või korraldate sõpradele õhtusööki, võite olla kindel, et teie köögimööbel jääb puhtaks ja säravaks.

ORGANISEERITUS

Hästi struktureeritud köök on produktiivse töö alus. Sahtlite ja väljatõmmatavate üksuste organiseerimissüsteemid aitavad korraldada kapi sisemuse täpselt vastavalt vajadustele.

Pliidi all asuv sahtel hoiab kõik vajaliku toiduvalmistamiseks käeulatuses. Hoiusüsteemid on loodud sahtlite sisemuse mugavaks organiseerimiseks, tagades seeläbi, et kõik oleks lihtsasti leitav. Laias söögiriistade sahtlis on eraldi ruumid kõigele: nugadele, maitseainetele, visplitele ja söögiriistadele.

KESKONNASÄÄSTLIK

Sentido uksekollektsiooni valmistamisel kasutatakse 100% taaskasutatud materjali, mis on keskkonnasõbralik ja tagab toodete vastupidavuse ning stiilsuse. Kogu kollektsioon on disainitud nii, et selle eluea lõppedes on kõik materjalid täielikult taaskasutatavad, vähendades sellega oluliselt ökoloogilist jalajälge. Pühendumus keskkonnasäästlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele on toonud maineka Blue Angel keskkonnamärgise, mis tunnustab tipptasemel jätkusuutlikkust ja keskkonnasõbralikkust.

Küsi lisa telefonil 53663090 või broneeri aeg konsultatsiooniks tallinn@noblessa.ee