Tööpinnad

Võimelised vastu pidama kõige mitmekesisematele köögitoimingutele ning tagama kõrgeima hügieeni ja pikaealisuse.

XTRA. Eriti tugev!

Xtra töötasapind pälvis tarbijaauhinna “Aasta 2018 köögiinnovatsioon®”, pro-K auhinna ja ihaldatud Red Dot auhinna kategoorias “tootedisain”.

Meie Xtra töötasapinna dekoorid avaldavad muljet väga eripärase 3D-pinna tekstuuriga, mis loob autentse välimuse looduskivist või täispuidust. Sama pinnaviimistlusega dekoratiiv-paneelid ja detailid täiendavad kööki ümbritseva kujunduse võimalusi.

Xtra töötasapinnad pakuvad võimalust näiteks valamute ja pliidiplaatide tasapinnalist paigaldust. Sellisel juhul pole töötasapinna ja kraanikausi või pliidiplaadi sujuval üleminekul segavaid servi. See loob mitte ainult erakordse esteetika, vaid muudab ka puhastamise lihtsaks.

Xtra töötasapinnal on mitmekihiline struktuur. Laminaat koos innovaatilise antibakteriaalse microPLUS kihiga pakub palju eeliseid: Tööpind on tavalisest paneelist oluliselt vastupidavam ning on kõrge vee – ja löögikindlusega. Xtra töötasapindade valikus on neli dekoori – üks täispuidust ja kolm loodusliku kivi reproduktsiooni.

Tööpinnad peavad olema võimelised vastu pidama kõige mitmekesisematele köögitoimingutele ning tagama kõrgeima hügieeni ja pikaealisuse. Kuid nad on ka silmapaistev kujunduselement. Et tagada Noblessa tööpinna vastupidavus ja ilu aastateks, kasutame ainult kontrollitud tooraineid.

* Antud detaile on võimalik tellida ainult koos tervikliku köögimööbliga, eraldi tellimise võimalus puudub.