Kvaliteedi standard

Alates esimesest pilgust Noblessa köögile on kvaliteet näha ning seda on tunda igapäevasel kasutamisel. 

Kvaliteedi standard

Alates kauba vastuvõtmisest kuni tootmise ja kättetoimetamiseni on Noblessa paigaldanud keeruka juhtimissüsteemi kõikide protsesside jaoks, et tagada iga köögi kõrge kvaliteet.

Lisaks katsejaamadele läbitakse iga päev kvaliteediauditi käigus kuni 21 täielikult sisustatud kööki. Kvaliteet, keskkond ja energia on olnud meie ettevõtte filosoofia algusest peale. Iga Noblessa köök vastab rangetele rahvusvahelistele kvaliteedi-, keskkonna- ja energianõuetele.

Köökide stressitest

Mööbel, komponendid ja materjalid peavad oma igapäevaseks kulumiseks sobivaks osutuma põhjalike katsete abil meie enda QC katselaboris. Tõepoolest, 15 aastat väärt kulumist. Kõigi kasutatud materjalide minimaalse kasutusea osas on see testitud.

Kvaliteedi tagamine kuni pisidetailini

Regulaarsed tooteauditid, rambiauditid (mahalaadimisprotsessi ülevaade) ja tagasisaadetavate saadetiste ülevaated on meie järjepideva kvaliteedi tagamise olulised komponendid.

Noblessa kõrgeimat kvaliteeti tagavad ka kvaliteediringide grupp ja koolitused klientidega, samuti töötoad kaubanduspartneritele ja koostööd tegevatele paigaldusettevõtetele.

Nullvea strateegia

Uues kollektsioonis on lubatud kasutada ainult mööblit, mis on sooritanud kõik kvalifikatsioonitestid tootja katselaboris. Kvaliteedikontrolli katselabor on seega oluline tugipunkt Noblessa nullveastrateegias.

Innovatiivne sahtlisüsteem PROFI+

Aastakümnete pikkused kogemused ja järeleproovitud süsteemid lähevad meie köökidesse. Nagu ka uuendused, mis muudavad igapäevase elu ja töö nii eksimatult meeldivaks ja täiesti funktsionaalseks. Oleme juba 2012. aastast alates kasutanud uuenduslikku sahtlisüsteemi Profi+. Süsteem pakub sujuvat liikumismugavust, erakordset stabiilsust, esteetikat ja mitmesuguseid lisavarustuse võimalusi.
Ainulaadse sahtli ja väljatõmmatava süsteemi eeliseks on veelgi rohkem mahutavust ning mugavad paigaldus- ja reguleerimisvõimalused. Murevabalt köögis toimetamine on täiusliku korralduse juures oluline.

Garantii 15 aastat!

Perfektne SENSYS

Kõik Noblessa köögid on varustatud Sensys hingedega. Sensys esindab uusimat liigenditehnoloogia põlvkonda. Vaikselt sulguv süsteem on hingega nähtamatult integreeritud. Uuendus, mis vastab kõrgeimatele mugavuse ja funktsionaalsuse standarditele. Uksed sulguvad sujuvalt ja müravabalt, kergelt käega liigutades. Tänu ainulaadsele sissetõmbefunktsioonile, sulgub uks u. 35 ° juures.

Garantii 15 aastat!

Sertifikaadid ja tunnustused

Koogimoobel_UM_LGA_14001_2009 Koogimoobel_QM-Pfade9001-2008
Alustades toormaterjalide saabumisest tehasesse, liikudes edasi tootmisse kuni köögimööbli väljasaatmiseni, kogu selles ahelas on Noblessal kasutada väga kompleksne kontrollsüsteem, millega garanteeritakse köögimööbli kõrge kvaliteet. Lisaks kvaliteedi vahekontrollidele võetakse igapäevaselt kuni 21 tervet kööki pisteliseks kvaliteediautiks laborisse. Noblessa omab DIN ISO 9001:2000 ja DIN ISO 14001GS sertifikaate.
Koogimoobel_GS-Guetesiegel_small
Noblessa köögimööbel vastab kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele ning täidab GS tunnuse ( Testitud turvalisus) nõudeid.
Koogimoobel_Goldenes-M_small
Noblessa köögimööbel on tunnustatud Saksa mööbli kvaliteediühingu (Deutsche Gütegemeinschaft für Möbel) poolt auhinnaga “Goldenen M”. See on tunnustus, mis näitab selgelt Noblessa kõrget kvaliteedistandardit köögimööbli tootmisel.
Koogimoobel_BEFC_small
Noblessat tunnustati 2009 aastal esimesena kõikidest köögimööbli tootjatest maailmas PEFC sertifikaadiga, mis ütleb, et Noblessa köögimööbli tootmiseks kasutatavad materjalid pärinevad jätkusuutlike loodusvarudega majandavatelt koostööpartneritelt.
Koogimoobel_Blaue_Engel
Augustis 2012 tunnustati Noblessat Saksa Keskkonnaministeeriumi poolt keskkonnaauhinnaga “Der Blaue Engel”. See auhind nõuab nii keskkonna-, tervise- kui ka kasutajaohutusnõuete olemasolu. Tunnustati nii tooteid kui teenuseid, mis üheaegsel vaatlusel on eriti keskkonnasõbralikud ja seavad samas kõrgeid nõudeid töö- ja terviseohutusele ning arvestavad suurepärast käsitlusmugavust.