Progress köögitehnika

Progress köögitehnikat iseloomustab energiasäästlikkus, kasutamismugavus ning töökindlus. Tänu oma pikaajalistele kogemustele on Progress suutnud oma toodetega tõestada nende kõrget kvaliteeti ning efektiivsust. Bränd kuulub maineka Electrolux’i gruppi. Tootespektrisse, mida on võimalik koos Noblessa köökidega endale soetada, kuuluvad induktsioonpliidid, ahjud, õhupuhastid, külmkapid, nõudepesumasinad ja mikrolaineahjud.

ahjud-ja-pliidid2Ahjud & pliidid

Progress köögitehnika pakub laialdast valikut ahju ja pliidi mudeleid. Igaüks, kes armastab söögitegemise juures kõrget kvaliteeti, naudib ka Progress seadmete kasutamist. Seadmete ühe parima boonusena võib välja tuua aurutamise funktsiooni, mis võimaldab valmistada tervislikult hõrke rooge.

õhupuhastidÕhupuhastid

Progress õhupuhastitega on puhas õhk köögis garanteeritud. Valikus leidub erinevaid disainivõimalusi, sobitudes vastavalt köögi interjööriga.

 

külmikud-ja-sügavkülmad2Külmkapid ja sügavkülmad

Progress külmikute peamiseks märksõnaks on energiasäästlikkus. “VitaSafe” tehnoloogia hoiab toidu värskena kuni kolm korda kauem tänu 0 °C-tehnoloogiale ja parimale õhuniiskusele. Külmikute puhul on kasutusel “LowFrost” tehnoloogia, mis garanteerib kiire sulatuse ja puhastuse.

 

 

nõudepesumasinad2Nõudepesumasinad

Uue põlvkonna Progress nõudepesumasinad tagavad parima pesutulemuse igal pesukorral. Nutikad lahendused, mida seadmete puhul on kasutatud, aitavad garanteerida optimaalse vee- ja energiakasutuse. Hea näitena võib välja tuua 30-minutilise kiirprogrammi ning muidugi ei saa välja jätta ka Aqua-stop ohutusfunktsiooni, mis aitab ära hoida ootamatuid veekahjustusi.