Noblessa köök Tallinna Kaubamajas

DSC_0392Meil on hea meel teatada, et oleme esindatud ka Tallinna Kaubamaja II korrusel asuvas kodumaailmas. Oleme esindatud küll ainult ühe köögiga, kuid sel puhul oleme kasutanud võimalust esitleda antud köögis viimase aja uuemaid tehnoloogiaid ja materjale.

Köögis on kergesti hooldatavad puitimitatsiooniga uksed ja minimalistliku disainiga integreeritud käepidemed. Kööginõude ja muude elementide eksponeerimiseks on köögile lisatud kärg-stiilis riiulid, mis ühtlasi loovad kogu interjöörile pisut mängulisust.

Köögitarvikute hoiustamine on tehtud lihtsaks ja mugavaks. Suure mahutatavusega nurgakaruselli kapp võimaldab paigutada hulganisti, kuid kergesti kättesaadavalt potte ja panne. Eraldi kargo-sahtlid on ka ahjuplaatidele ning vedeliku anumate – näiteks õlide hoiustamiseks. Väiksemaid köögitarvikuid, sealhulgas maitseaineid, saab paigutada käepäraselt pliidi kõrval asetsevasse laiemasse sahtlisse või põhiseinas riputatavatele alustele.

Kõnealuse köögi puhul on töötasapinnana kasutatud vastupidavat DEKTON materjali, mis talub hästi kuumust, niiskust ning on löögi ja kriimustuse kindel. Mugavuse lisamiseks paikneb tööpinnal ka süvistatav pistikupesa, mis loob võimaluse kasutada pliidi läheduses väike elektroonikat, nt mikserit, köögikombaini jne.

Köögitehnika osas on meie partneriks Siemens. Pliidiplaat on nn. multitsooniga ja sensorjuhitav, millel saab kasutada ka kandilisi grillpanne. Uue disainiga ahjul on lihtne juhtpaneel ja pürolüütiline puhastus, mis kuulub tänasel päeval juba paljude ahjude põhiomaduste hulka. Köögist ei puudu ka nõudepesumasin ja väike külmik.

Oleme oma kööki täiendanud moodsa, roostevabast terasest ja klaasi kombinatsioonist koosneva Falmeci õhupuhastaja Butterfly näol. Lisaks kaunile disainile on tegu lahendusega, kus õhupuhastamine on varasemast veelgi efektiivsem. Seda tänu seadme tööpõhimõttele – seadme sisselülitudes avanevad selle tiivad, mis ulatuvad tavapärasest laiemalt toiduaure ja rasvu ära juhtima.

Köögis toimetamiseks on hädavajalik kraanikausi olemasolu. Meie kõnealuses köögis on kraanikausilahendus jagatud kaheks osaks. Olemas on suuremas mõõdus kraanikauss ja selle kõrval väike kraanikauss, milles on mugav nõrutuskausis köögivilju pesta ja nõrguma panna.

Meil on hea meel tõdeda, et järjest enam inimesi tunnustab kvaliteetset köögimööblit. Kõik, kes külastavad Tallinna kaubamaja kodumaailma on oodatud meie köögiga tutvuma.

Ootame Sind ka Noblessa köögistuudiosse Tallinnas ja Tartus.