Sertifikaadid ja tunnustused

Koogimoobel_UM_LGA_14001_2009 Koogimoobel_QM-Pfade9001-2008

Koogimoobel_GS-Guetesiegel_small

Koogimoobel_Goldenes-M_small

Koogimoobel_BEFC_small

Koogimoobel_Blaue_Engel

Alustades toormaterjalide saabumisest tehasesse, liikudes edasi tootmisse kuni köögimööbli väljasaatmiseni, kogu selles ahelas on Noblessal kasutada väga kompleksne kontrollsüsteem, millega garanteeritakse köögimööbli kõrge kvaliteet. Lisaks kvaliteedi vahekontrollidele võetakse igapäevaselt kuni 21 tervet kööki pisteliseks kvaliteediautiks laborisse. Noblessa omab DIN ISO 9001:2000 ja DIN ISO 14001GS sertifikaate.

 

Noblessa köögimööbel vastab kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele ning täidab GS tunnuse ( Testitud turvalisus) nõudeid.

 

Noblessa köögimööbel on tunnustatud Saksa mööbli kvaliteediühingu (Deutsche Gütegemeinschaft für Möbel) poolt auhinnaga “Goldenen M”. See on tunnustus, mis näitab selgelt Noblessa kõrget kvaliteedistandardit köögimööbli tootmisel.

 

Noblessat tunnustati 2009 aastal esimesena kõikidest köögimööbli tootjatest maailmas PEFC sertifikaadiga, mis ütleb, et Noblessa köögimööbli tootmiseks kasutatavad materjalid pärinevad jätkusuutlike loodusvarudega majandavatelt koostööpartneritelt.

Augustis 2012 tunnustati Noblessat Saksa Keskkonnaministeeriumi poolt keskkonnaauhinnaga “Der Blaue Engel”. See auhind nõuab nii keskkonna-, tervise- kui ka kasutajaohutusnõuete olemasolu. Tunnustati nii tooteid kui teenuseid, mis üheaegsel vaatlusel on eriti keskkonnasõbralikud ja seavad samas kõrgeid nõudeid töö- ja terviseohutusele ning arvestavad suurepärast käsitlusmugavust.

  Koogimoobel_IF-Product-Design-Award_2012             Koogimoobel_Profi+             Koogimoobel_gda_2013_nominee_blue-whiterecycling_zertifikatklimapaktLogo_ISO5001_2011_TÜV_Rheinland