Kvaliteedi testlabor

 

LABOR TÕESTAB KVALITEETI

Selleks, et Noblessa köögimööbel näeks välja samasugune ja töötaks laitmatult ka 15 aasta pärast, testime me kõiki oma toodete komponente ja kokkusobivust hoolikalt enne tootmist.

Ainult mööbel, mis läbib ranged kvaliteedi testid võetakse uutesse kollektsioonidesse. Seega on meie kvaliteedikontrolli labor üks ülitähtis lüli Noblessa null-vea-strateegiast.

KOORMUSTESTID

Meie laboris peavad ennast ulatuslikele testidele tõestama nii mööbel, konstruktsioonid kui ka muud materjalid, et need igapäevases kasutuses kindlalt vastu peaksid, vähemalt 15 aastat.

Seda Noblessa köögimööbli minimaalset eluiga jälgides testitakse kõiki kasutatavaid materjale 3 korda kauem ja 2 korda suuremate koormustega ning raskemate oludega kui seda mööblitootjatele esitatavad normid nõuavad.

 

 

VALGUSELE REAGEERIMISE JA VÄRVITOONIDE SÄILIMISE TESTID

Iga köök näeb uuena ilus välja. Selleks, et kogu ilu säiliks ka 15 aasta pärast testib Noblessa kõiki oma tooteid erinevate UV kiirguste ja valguste käes. Ainult erinevates tingimustes vastupidavad materjalid valitakse tootmisse, et tagada klientide rahulolu ka 15 aasta pärast.

 

 

ERINEVATE KLIIMAOLUDE TESTID

Noblessa köögid leiavad kasutust erinevates kliimatsoonides ja seetõttu testitakse köökide vastupidavust erinevates kliimaoludes. Kuumale ilmastikule vastupidavaks, külmale ilmastikule vastupidavaks, ka niiskes kliimas vastupidavaks jne.

 

 

NIISKUSELE VASTUPIDAVUSTESTID

Vesi on igapäeva vedelik köögis ning veele ja üldisele niiskusele peavad vastu pidama kõik köögimööbli detailid. Mitte üksnes tavaline vesi vaid ka sool, aurud ja kuumus on need, mille osas köögimööbli vastupidavust testitakse.

TOOTMISPROTSESS

Kuidas toota nii kvaliteetset mööblit nii paindlikult (igaühele individuaalne köögilahendus) ja nii suures mahus (2 600 kööki päevas)? See kõik on võimalik ainult tänu suuremahulisele automatiseerituse tasemele. Kvaliteet on kogu tootmise protsessis ülioluline.

Terves tootmisahelas on üle 50 kvaliteedikontrolli koha, mis tagab selle, et ainult kõrgele kvaliteedile vastavad tooted väljuvad tehasest. Kvaliteet on meie elustiil igal sammul. See tähendab Made in Germany.

 

 

VASTUPIDAVUS KEEMILISTELE KOMPONENTIDELE JA KULUMISELE

Köök on meie kodu süda ja siin puututakse kokku erinevate keemiliste ja mehaaniliste vahenditega. Noblessa köökide vastupidavust testitakse hoolikalt erinevate keemiliste elementide kui ka mehaaniliselt teravate materjalide suhtes.

Pilte testlaborist: