Junker köögitehnika

Junkeri köögitehnika on pika ajalooga, mille kestel on kujundatud selle kvaliteeti ja usaldusväärsust. Tegemist on brändiga, mille tooteid iseloomustab energiasäästlikus ning kasutamismugavus. Ühtlasi kuulub Junker köögitehnika tunnustatud saksa tootja Bosch-Siemens gruppi.

Alates 2011 aastast on Junker olnud oma köögitehnikaga peamiseks koostööpartneriks Noblessa köökidele, mis tähendab, et Junkeri köögitehnikat on võimalik endale soetada ainult koos Noblessa köögimööbliga. Junker köögitehnika valikust leiab kõik vajaliku: ahjud, pliidiplaadid, õhupuhastid, nõudepesumasinad ning külmikud.

Alljärgneval pildil klikates, avaneb Junker’i köögitehnika kataloog.

ahjudAhjud & pliidid

Igaüks, kes hindab kvaliteeti köögis, kasutab ainult parimaid koostisosi. Junker’i lai tootevalik annab võimaluse valida vastavalt oma vajadustele just see õige seade. Valikus on erinevad ahjud, pliidid ja ahjud koos integreeritud pliidiplaatidega. Seadmete suureks boonuseks on nende energiasäästlikkus ning nauditav kasutusmugavus.

 

õhk2Õhupuhastid

Junker pakkub õhupuhastite valikus hulgaliselt disainivõimalusi, alates seinale paigaldavatest kuni nurgaga ja saarte kohal kasutatavate õhupuhastiteni välja. Erinevad mudelid sobituvad suurepäraselt igasse kööki, jättes stiilse ja kauakestva mulje.

nõudepesumasin

Nõudepesumasinad

Junker’i nõudepesumasinaid võib iseloomustada esmaklassilise tehnoloogia ja maksimaalse kasutusmugavusega. Säravate tulemuste saavutamiseks on kasutusel mitmeid erinevaid nutikaid lahendusi, kuid ühe näitena võib tuua mahutatavuse anduri, mis tuvastab masinas olevate nõude hulga ja reguleerib kasutatava vee kogust sellele vastavalt. Tähelepanuväärne on veel “Aqua Stop” ohutussüsteem, mis hoiab ära igasugused võimalikud veekahjustused ning seda kuni seadme kasutusea lõpuni.

külmik2Külmkapid & sügavkülmikud

Junkeri külmkapid ja sügavkülmikud teevad toidu hoiustamise ülilihtsaks. Igaüks, kes armastab kokata, hindab kõrgelt värskeid koostisosi, eriti kui nende hoiustamiseks sobilik temperatuur on saavutatud  uskumatult madala energiatarbega. Vita Fresh tehnoloogia hoiab toidu värskena kuni kolm korda kauem tänu 0 °C-tehnoloogiale ja parimale õhuniiskusele. Lisaks ülimalt säästlik energiaklass A++.